SEZNAMka

7. prosince 2008 v 20:36 | Majda
V pondělí večer zavolala mámě moje bývalá asistentka Hanka, že mají miminko. Po několika minutách dohadování stylu :"To nemyslíš vážně..." :-) z toho vyšlo,že je to vlastně psí miminko!!!
Protože my psy moc neznáme, Hanka napiovídala, co je to za rasu: "Je to pes ze SEZNAMU" -nebyl ale koupený přes internet,jak jsme si mysleli :-))),jen to je stejná rasa,jako je ten pes, co je na SEZNAM.CZ :-)

V úterý odpoledne se tu zastavila i s pejskem. Jmenuje se HUGO,ale když by byl můj,tak by mi to nedalo a pojmenovala bych ho SEZNAM :-))

Jakomile mi ho dali na klín,tak usnul. Asi se mu zdály nějaké divoké sny,protože ze spaní vrčel a kŇučel. Seznámit se s ním přišel taky náš Mikeš. Nejprve ho sice pozoroval z Hančina klína, potom mu to ale nedalo a odvážil se vyskočit jenom na krajíček postele.Jakmile k němu ale čuchnul, odvaha byla rázem PRYČ. Mikeš vystřelil z pokoje jako raketa. Když přišla babička,tak jí začal žalovat jakože ho tady nechceme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcela Marcela | Web | 7. prosince 2008 v 22:18 | Reagovat

to je jako u nás,doma má hlavní slovo Lussinka a když se mazlím venku s kočičkama bere to jako zradu.Nejvíc jí ale štvalo ,když je Nikča v létě vozila na klíně...Pejsek je fakt krásnej,hned bych ho brala.  M

2 Lucka73 Lucka73 | 10. prosince 2008 v 20:42 | Reagovat

No, je nádhernej a na fotce to vypadá, že je u tebe i spokojenej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama