Bicycle, bicycle.... (viz skupina QUEEN :-) )

22. března 2009 v 12:32 | Majda
21.3. 2009 - sobota - první jarní!


Maťa dostala k Vánocům nové kolo. Dle jejích představ: žluté. Byla z něj nadšená jenom ho nemohla hned vyzkoušet, protože v závějích se ne moc dobře jezdí. Když se konečně oteplilo, tak chtěla kolo jít vyzkoušet. Jenže když si nasadila helmu, zjistilo se,že je jí malá. Tak se musela spokojit jen s kolobkou.
Dneska ráno v 9.00 přiběhla od babičky s letákem z Kauflandu a hulákala na celý dům: "V Kanfaldu maj helmice!!!! "
A hned se dožadovala, abysme s ní do toho "Kanfaldu" jeli. Leták si vzala ke mně a hned začala debatovat,jestli si koupí růžovou helmu s modrýma kytičkama a nebo oranžovou se žlutýma hvězdičkama. A nenechala si rozmluvit, že tam stejně budou mít jiné druhy. Tak se tedy s tátou sbalili a vyrazili do "Kanfaldu". Za hodinku byli zpátky a Maťa se přišla pochlubit zářivě růžovou "helmicí" s fialovými motýli a žlutýma včelkama.
Na kole jí to zprvu moc nešlo,tak jí táta musel dát níž sedlo a my šly s mámou napřed. Potkali jsme se s nimi až v lese. To už si Máťa vzpomněla ,jak se na kole jezdí a šlapala tak rychle, že jsme jí vůbec nestačili. (jednou málem vjela do potůčku) .

Jak sami vidíte, Máťa na fotce ani není vidět a já jí nestačím. Naštěstí jsem ji na tomto kopci přede mnou dohonila, protože to nemohla ušlápnout. Ufff...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marcela marcela | 22. března 2009 v 19:41 | Reagovat

Závidím vám to čerstvé ovzduší..holky a kluci.U nás kočičáci taky šílej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama